Dėkojame jums už paklausimą, Atsakysime jums per vieną darbo dieną
Uždaryti
Užsakymai ir informacija kasdien 8:00-20:00 8 5 2641199 8 687 22 500
Mokėkite grynais, kai gausite preke
nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 49 Eur (iki 10 kg)
Prekių krepšelis
0
Uždaryti Jūsų krepšelis tuščias
Suma: 0,00 €

Kortos

Istorija sako, kad kortos buvo išrastos Kinijoje Siun-Chu dinastijos valdymo metais, maždaug 800-aisiais mūsų eros metais, o po Kryžiaus karų kortos po truputį išplito ir Europoje. Yra sukurta daugybė kortų rūšių, tačiau populiariausios ir visuotinai pripažintos kortų malkos susideda iš 52 kortų, kuriose pusė jų sužymeta juodais simboliais - vynai ir kryžiai, kita pusė raudonais simboliais - būgnai ir širdys.

Renkantis kortas reiketų atkreipti dėmesį iš ko jos pagamintos, nuo to labai priklauso kortų malkos kaina. Pigiausios yra popierinės kortos, brangesnės - popierinės kortos dengtos plastiku, brangiausios ir aukščiausios kokybės kortos gaminamos iš 100% plastiko. Pastarosiomis yra žaidžiamas pokeris visame pasaulyje, kazino, klubuose, vakarėliuose. Taip yra iš dalies dėl to, kad plastikines kortas yra sunku pažymeti užlenkiant jos galiuka ir tokiu būdu sukčiauti.

Mūsų parduotuvėje rasite platų gerų ir kokybiškų kortų pasirinkimą. Parduodame įvairių žymių pasaulio gamintojų produkciją. Internetu pirkti pokerio rinkinį pigiau - užsisakyk dabar!

Rusiuoti pagal: Kaina Pavadinima Naujuma
Rodoma po:
Rodoma po: