Dėkojame jums už paklausimą, Atsakysime jums per vieną darbo dieną
Uždaryti
Užsakymai ir informacija kasdien 8:00-20:00 8 5 2641199 8 687 22 500
Mokėkite grynais, kai gausite preke
Nemokamas pristatymas visoje lietuvoje nuo 49 EUR (iki 10 kg)
Prekių krepšelis
0
Uždaryti Jūsų krepšelis tuščias
Suma: 0,00 €

Biliardo rutuliai

Atgal į kategorijas

Biliardo rutuliai

Biliardo rutuliai, arba kitaip - biliardo kamuoliukai - kokius rinktis?
Pirmiausia reikia tiksliai žinoti kokiai biliardo rūšiai renkatės rutulius: pului, rusiškam biliardui ar snukeriui. Biliardo rutuliai taip pat skiriasi savo diametru. Visuotinai pripažinti standartai yra šie: pulo rutuliai - 57,2mm, sumažinto rusiško biliardo - 60,2mm, tikro rusiško biliardo - 68mm, snukerio rutuliai - 52.4mm. Gerokai seniau gamintiems biliardo stalams buvo naudojami ir kitokie rutulių dydžiai, pului - 60mm, rusiškam biliardui - 70mm. 

Renkantis rutulius taip pat reikia atkreipti dėmesį į jų kokybę. Tai apsprendžia gamyboje naudojamos medžiagos: polimeras, poliesteris ar fenolinė derva. Geriausi rutuliai be abejo yra gaminami Pasaulinio lyderio Aramith kompanijos, gaminančios juos jau nuo 1923 metų iš aukščiausios kokybės fenolinės dervos. Kompanijos pasiekimai ir technologijos taip toli pažengiusios, kad nėra kitos alternatyvos jei norite žaisti itin kokybišką biliardą. Žinoma, galima pirkti ir pigesnius rutulius, gamintus iš poliesterio ir žaisti tą patį žaidimą.

Mūsų parduotuvėje rasite platų biliardo rutulių pasirinkimą įvairiems žaidėjams: mėgėjams, pažengusiems žaidėjams ar profesionalams. Visuomet patarsime, kad pasirinktumėte teisingai ir galėtumėte džiaugtis žaisdami ant savo biliardo stalo.
Internetu pirkti biliardo rutulius pigiau - užsisakyk dabar!

Rusiuoti pagal: Kaina Pavadinima Naujuma
Rodoma po:
Rodoma po: