Dėkojame jums už paklausimą, Atsakysime jums per vieną darbo dieną
Uždaryti
Užsakymai ir informacija kasdien 8:00-20:00 8 5 2641199 8 687 22 500
Mokėkite grynais, kai gausite preke
nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 49 Eur (iki 10 kg)
Prekių krepšelis
0
Uždaryti Jūsų krepšelis tuščias
Suma: 0,00 €

Klijai ir valikliai

Atgal į kategorijas

Klijai ir valikliai

Klijai - stalo teniso gumos klijai yra neatsiejama profesionalios raketės dalis. Klijų yra įvairių tipų : vieni tirštesni, kiti – skystesni. Reiktų prisiminti, kad klijuojant gumas ant pagrindo per storas klijų sluoksnis apie 7% sumažina gumos šoklumą. Mūsų klijai visiškai nepažeidžia pagrindo paviršiaus ir keičiant gumas lengvai yra nuvalomi. Keletas klijų tipų yra prisikiriamas tam tikroms gumų rūšims, su kuriomis klijai geriausiai dera. Pvz: Donic gamintojo Blue contact klijai geriausiai dera prie Donic blue serijos gumų. Tačiau dažniausiai klijai yra universalūs ir tinkantys bet kokio tipo gumoms. Mūsų tinklapyje visi klyjai yra nekenkiantys jūsų sveikatai ir patvirtinti ITTF pagal reikiamus standartus.

Valikliai – stalo teniso valikliai užima gana svarbią poziciją. Gumos valikliai yra sukurti tam, kad suaktyvintų gumos veiklą ir maksimaliai išnaudotų jos visą potencialą. Dažniausiai stalo teniso gumos yra pažeidžiamos nuo purvo, dulkių , susidėvėjimo. Kuomet guma tampa nebeaktyvi : susilpnėja sukibimas su kamuoliuku, vertėtų ją pakeisti, arba, nuvalyti valikliu, kuris pašalins gumos nešvarumus ir suteiks jūsų gumai geresnį sukibimą su kamuoliuku. Stalo valiklis -  tai puiki priemonė norint nuvalyti stalą ir žaisti kokybišką stalo tenisą. Švarus stalas- ypatingai svarbu. Kadangi nuo to priklauso ir kiek laiko jums tarnaus guma.

Renkantis klijus ar valiklį mielai jus pakonsultuosime ir suteiksime informacijos įvairiais jus dominančiais klausimais, kurie palengvins jūsų pasirinkimą.

Rusiuoti pagal: Kaina Pavadinima Naujuma
Rodoma po:
Rodoma po: