Dėkojame jums už paklausimą, Atsakysime jums per vieną darbo dieną
Uždaryti
Užsakymai ir informacija kasdien 8:00-20:00 8 5 2641199 8 687 22 500
Mokėkite grynais, kai gausite preke
nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 49 Eur (iki 10 kg)
Prekių krepšelis
0
Uždaryti Jūsų krepšelis tuščias
Suma: 0,00 €

Pulo stalai

Atgal į kategorijas

Pulo stalai

"Pulas, arba kitaip - amerikietiškas biliardas - galima drąsiai teigti - populiariausia biliardo rūšis Pasaulyje ir Lietuvoje. Pulas skirtas labai įvairios auditorijos laisvalaikiui. Pulas yra gana paprastas ir lengvai išmokstamas žaidimas, kurį gali žaisti visi.

Yra daugybė būdų kaip žaisti pulą, tačiau populiariausi tarp jų yra aštuoniukė, devyniukė ir 14+1. Aštuoniukė žaidžiama 7 vienspalviais, 7 dryžuotais, juodu ir baltu kamuoliais. Žaidimo esmė – baltu kamuoliu sumušti savo spalvos kamuolius, kaip paskutinį į mušant juodą kamuolį. Devyniukė žaidžiama baltu kamuoliu ir 9 kamuoliais sunumeruotais nuo 1 iki 9. Baltu kamuoliu mušama į mažiausiu numeriu pažymėtą kamuolį. Žaidėjas įmušęs devintu numeriu pažymėtą kamuolį, laimi žaidimą. 14+1 žaidime už teisingai įmuštą kamuolį skiriamas vienas taškas. Žaidėjas, pirmas surinkęs susitartą taškų skaičių, laimi žaidimą. Varžybose paprastai žaidžiama iki 75 – 150 taškų. Pulas tikrai dinamiškiausias iš visų biliardo rūsių. Didžiausias pulo stalas yra 9 pėdų (285 x 160cm dydžio), bet namuose galite džiaugtis ir mažesniais 8, 7 ar 6 pėdų pulo stalais.

Norint teisingai pasirinkti pulo stalą, visų pirma reikia nustatyti, kokio dydžio jį galima pastatyti jūsų patalpoje. Būtina žinoti tikslius patalpos, kurioje planuojate statyti pulo stalą, išmatavimus. Galiausiai reikia nuspręsti kokia žaidimo aikštelė jums reikalinga: akmens ar medžio drožlių plokštės (MDF). Tikslų, kokybišką žaidimą galima žaisti ant stalo su akmens plokšte, jei norite pigesnio stalo, rinkites modelį su medžio drožlių plokšte (MDF).

Kataloge PULAS yra didelis įvairių pulo stalų pasirinkimas. Čia rasite mūsų gaminamus bei importinius pulo stalus, kiekvienam pagal skonį ir kišenę. Pigūs pulo stalai, priklausomai nuo dydžio, kainuoja nuo vidutiniškai 300Eur. Geri pulo stalai, kurie garantuoja žaidimą "kaip biliardinėje", komplektuojami su akmens plokštėmis, kainuoja nuo 700Eur. Prie kiekvieno pulo stalo modelio rasite rekomenduojamą papildomo biliardo inventoriaus sarašą.

Internetu pirkti pulo stalą pigiau - užsisakyk dabar!"

Rusiuoti pagal: Kaina Pavadinima Naujuma
Rodoma po:
Puslapiai:
Rodoma po: