Dėkojame jums už paklausimą, Atsakysime jums per vieną darbo dieną
Uždaryti
Užsakymai ir informacija kasdien 8:00-20:00 8 5 2641199 8 687 22 500
Mokėkite grynais, kai gausite preke
nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 49 Eur (iki 10 kg)
Prekių krepšelis
0
Uždaryti Jūsų krepšelis tuščias
Suma: 0,00 €

Stalo futbolas

Atgal į kategorijas

Stalo futbolas

Stalo futbolo idėja kilo vienam Tottenham Hotspur fanui XXa. pradžioje. Jis tiesiog norėjo turėti galimybę žaisti žaidimą namuose, kuris atkartotų futbolą, ir jam pavyko! Šiais laikais stalo futbolas yra labai mėgiamas ir žaidžiamas visame pasaulyje.
Žaidimo esmė yra įmušti priešininkui sutartą įvarčių skaičių: dažniausiai tai būna 5, 10 arba 11. Taisyklių kaip žaisti yra įvairių, tačiau viena plačiai paplitusi yra draužianti įmušti įvartį vadinamu 360 laipsnių smūgiu, t.y. prasukant rankeną delnu. Paprastai stalo futbolas žaidžiamas dviejų žaidėjų, tačiau galima žaisti ir keturiese. Tuomet kiekvienoje stalo puseje stovi po du žaidėjus. Vienas iš jų kontroliuoja vartininką ir gynybą, kitas puolėjus ir saugus.

Parduodame įvairių gamintojų stalo futbolo prekes: futbolo stalai, futbolo kamuoliukai, atsarginės detalės, priemonės tepimui. Mūsų parduotuvėje rasite platų pigių stalo futbolo prekių, skirtų pradedantiesiems bei mėgėjams, taip pat ir brangių - išrankiems ir profesionaliems žaidėjams.

Internetu pirkti stalo futbolą pigiau - užsisakyk dabar!