Dėkojame jums už paklausimą, Atsakysime jums per vieną darbo dieną
Uždaryti
Užsakymai ir informacija kasdien 8:00-20:00 8 5 2641199 8 687 22 500
Mokėkite grynais, kai gausite preke
nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 49 Eur (iki 10 kg)
Prekių krepšelis
0
Uždaryti Jūsų krepšelis tuščias
Suma: 0,00 €

Vidaus teniso stalai

Atgal į kategorijas

Vidaus teniso stalai

Mūsų parduotuvėje rasite didelį vidaus teniso stalų pasirinkimą. Nuolatos sandėlyje turime įvairiausių modelių, todėl nusipirkti pigų ir gerą teniso stalą ir mėgautis galite tą pačią dieną. Parduodame įvairių gamintojų teniso stalus, esame atsirinkę geriausius modelius, kuriuos rekomenduojame savo pirkėjams. Vidaus teniso stalas turi keletą svarbesnių parametrų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis:

1. Teniso stalo stalviršio storis - kuo storesnis, tuo geresnis kamuoliuko atšokimas. Mėgėjams rekomenduojame pirkti stalą su 16 mm storio plokšte, pažengusiems su 19 mm, rimtiems ir besitreniruojantiems žaidėjams reikėtų orientuotis į 22-25 mm storio plokštę.

2. Teniso stalo rėmas - storėjant pasirenkamai plokštei, atitinkamai masyvėja stalo konstrukcinės detalės. Svarbu yra įvertinti kojų masyvumą ir tvirtumą, ratukų dydį bei kojų aukščio reguliavimą, ar jūsų atveju tai yra reikalinga.

3. Suskleidimo sistema lemia stalo saugumą bei jo sandėliavimo pobūdį - kiek vietos stalas užims. Vieni stalai susiskleidžia į virsų ir užima daugiau vietos, kiti - į apačią ir užima mažiau vietos, yra kompaktiškesni, tačiau dėl įmantresnio suskleidimo mechanizmo stalas daugiau kainuoja. Visi mūsų parduodami stalai turi EN saugumo sertifikatus, todėl yra saugūs naudoti visoms amžiaus grupėms.

Tinkami aksesuarai yra svarbi žaidimo dalis. Prie kiekvieno stalo modelio rasite mūsų rekomenduojamus įsigyti stalo teniso aksesuarus: uždangalai, raketės, kamuoliukai, tinkliukai.
Internetu pirkti stalo teniso stalą pigiau - užsisakyk dabar!

Rusiuoti pagal: Kaina Pavadinima Naujuma
Rodoma po:
Rodoma po: