Dėkojame jums už paklausimą, Atsakysime jums per vieną darbo dieną
Uždaryti
Užsakymai ir informacija kasdien 8:00-20:00 8 5 2641199 8 687 22 500
Mokėkite grynais, kai gausite preke
nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 49 Eur (iki 10 kg)
Prekių krepšelis
0
Uždaryti Jūsų krepšelis tuščias
Suma: 0,00 €

Kamuoliukai

Atgal į kategorijas

Kamuoliukai

Kamuoliukai. Kuo skiriasi ir kokius rinktis?
Greitam žaidimui futbolo kamuoliukai, jų paviršius dažniausiai yra visiškai lygus, kietu paviršiumi ir nekimbantys prie žaidimo aikštelės. Tokios savybės lemia greitą kamuoliuko judėjimą po aikštelę vos prie jo prisilietus. Greitam žaidimui skirti kamuoliukai labiau mėgstami megėjų, nei įgudusių žaidėjų. Žaidimas tokiu kamuoliuku paprastai yra labai greitas ir dinamiškas (vadinamas itališkuoju), tačiau stokoja kontrolės, nes kamuoliuką sunkiau susistabdyti ar tiksliai perduoti kitam žaidėjui, smūgiai daugiau atsitiktiniai nei planuoti ir išdirbti.
Kontrolei skirti kamuoliukai. Šie pasižymi grublėtu paviršiumi, kuris padeda prisispausti prie aikštelės. Dėl didelių kontrolės galimybių bei sukuriamos smūgių įvairovės šie kamuoliukai mėgstami patyrusių ir profesionalių žaidėjų ir yra naudojami stalo futbolo turnyruose. Taigi, kamuoliukus rinktis vertėtų priklausomai nuo to, koks žaidimo stilius jums priimtinesnis. Dažniausiai tai atsiskleidžia išbandžius keletą kamuoliukų.
Kamuoliukų dydžiai. Rinkoje šiuo metu yra paplitę dviejų dydžių kamuoliukai: 32mm skermens, skirti mažesniems nei standartiniai stalai (vaikiški arba pastatomi ant stalo) ir 35-36 mm skersmens, skirti standartinio dydžio futbolo stalams.

Mūsų parduotuvėje rasite platų stalo futbololo kamuoliukų pasirinkimą įvairiems žaidėjams: vaikams, mėgėjams ir pažengusiems žaidėjams.
Internetu pirkti stalo futbolo kamuoliukus pigiau - užsisakyk dabar!

Rusiuoti pagal: Kaina Pavadinima Naujuma
Rodoma po:
Rodoma po: