Dėkojame jums už paklausimą, Atsakysime jums per vieną darbo dieną
Uždaryti
Užsakymai ir informacija kasdien 8:00-20:00 8 5 2641199 8 687 22 500
Mokėkite grynais, kai gausite preke
nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 49 Eur (iki 10 kg)
Prekių krepšelis
0
Uždaryti Jūsų krepšelis tuščias
Suma: 0,00 €

Futbolo stalai

Atgal į kategorijas

Futbolo stalai

Reikia futbolo stalo? Jūs užsukote kur reikia! Mūsų parduotuvėje rasite platų futbolo stalų pasirinkimą namams, mokykloms, bendruomenėms sporto klubams, barams. Parduodame futbolo stalus įvairioms amžiaus grupėms, tiek suaugusiems, tiek vaikams, mėgėjams ir tikriems šio žaidimo kietuoliams.

Kaip pasirinkti futbolo stalą? Pasikliaukite mūsų ekspertiniais patarimais ir jūsų pasirinkimas bus paprastas, atkreipkite dėmesį į keletą esminių kriterijų:
1. Stalo dydis. Iš esmės stalai skirti vaikams (nuo 5 - iki 12m) kurie yra mažesni, žemesni (120 x 60 x 75 cm) ir suaugusiems (140 x 70 x 88 cm). Taip pat yra ir ant stalo pastatomų ar mini futbolo stalų.
2. Žaidimo aikštelė. Pigesni futbolo stalai bei vaikiški gaminami su MDF žaidimo aikštelėmis, brangesni, skirti pažengusiems žaidėjams bei profesionalams - komplektuojami su grūdinto stiklo aikštele, kuri garantuoja gerą kamuoliuko sukibimą, vadinasi geresnę kamuolio kontolę. Tačiau įvertinkite ar jūs norite tobulėti ir tapti tikru šio žaidimo ekspertu, ar tiesiog norite smagios pramogos.
3. Žaidėjų strypai: ištisiniai arba teleskopiniai. Pastarieji yra saugesni naudoti vaikams, nes neišsikiša kitoje stalo pusėje žaidimo metu.

Galų gale kaina tai dar ne viskas, svarbu atsižvelgti ar pardavėjas sugebės suteikti realias garantijas. Be atsarginių detalių ir atitinkamos kompetencijos tai užtikrinti nėra galimybių. Mūsų parduodamais futbolo stalais galite pasitikėti, parduodame tik laiko patikrintus modelius, kuriems taip pat turime reikiamų atsarginių dalių, jei jūsų stalo detalės susidėvėtų.

Internetu pirkti stalo futbolą pigiau - užsisakyk dabar!

Rusiuoti pagal: Kaina Pavadinima Naujuma
Rodoma po:
Rodoma po: