Dėkojame jums už paklausimą, Atsakysime jums per vieną darbo dieną
Uždaryti
Užsakymai ir informacija kasdien 8:00-20:00 8 5 2641199 8 687 22 500
Mokėkite grynais, kai gausite preke
nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 49 Eur (iki 10 kg)
Prekių krepšelis
0
Uždaryti Jūsų krepšelis tuščias
Suma: 0,00 €

Krepšinio lentos

Atgal į kategorijas

Krepšinio lentos

Krepšinį žaisti galima visur, viskas ko reikia tai krepšinio lenta su lanku. Pakanka užsukti į mūsų parduotuvę ir tai nusipirkti pigiai. Šioje kategorijoje rasite platų nebrangių krepšinio lentų pasirinkimą, parduodame krepšinio lentas tiek vaikams ir mėgėjams, tiek pažengusiems ir išrankiems žaidėjams.

Krepšinio lentos kaina daugiausia priklauso nuo jos dydžio ir iš kokių mediagų ji pagaminta. Standartinis turnyrinis lentos dydis yra 180 x 105 cm, tačiau puikiai mėgautis šiuo azartišku žaidimu galima ir su gerokai mažesne. Plačiausiai papilitusios krepšinio lentos gaminamos ir plastiko, jachtinės faneros ar akrilo (polikarbonatas). Tokios dažniausiai perkamos laisvalaikiui savo namo kieme. Geriausias kamuolio atšokimas yra nuo grūdinto stiklo, todėl profesionalios krepšinio lentos gaminamos iš šios medžiagos, tačiau reikia gerai pagalvoti ar jums verta moketi gana žymiai brangiau.

Mūsų parduotuvėje rasite platų nebrangių ir kokybiškų krepšinio lentų. Turime prekyboje tiek gaminamas Lietuvoje, tiek importines krepšinio lentas. Pagal poreikį prie lentos galite komplektuoti norimą lanką: paprastą, sustiprintą ar itint tvirtą bei amortizuojantį. Internetu pirkti krepšinio lentą pigiau - užsisakyk dabar!

Rusiuoti pagal: Kaina Pavadinima Naujuma
Rodoma po:
Rodoma po: