Dėkojame jums už paklausimą, Atsakysime jums per vieną darbo dieną
Uždaryti
Užsakymai ir informacija kasdien 8:00-20:00 8 5 2641199 8 687 22 500
Mokėkite grynais, kai gausite preke
Nemokamas pristatymas visoje lietuvoje nuo 49 EUR (iki 10 kg)
Prekių krepšelis
0
Uždaryti Jūsų krepšelis tuščias
Suma: 0,00 €

Lauko teniso stalai

Atgal į kategorijas

Lauko teniso stalai

Mūsų parduotuvėje rasite didelį lauko (universalių) teniso stalų pasirinkimą. Tokį teniso stalą galima drąsiai palikti lauke bet kuriuo paros ar metų laiku. Jis atsparus vandeniui, drėgmei, šalčiui, šilumai, saulės šviesai, smūgiams rakete. Išskirtinės medžiagos ir naujausios technologijos garantuoja ilgalaikį atsparumą bei minimalią priežiūrą. Rekomenduojame rinktis lauko teniso stalą, jei jūsų patalpos drėgnos, nešildomos, turite vietos tik garaže, arba aplamai ketinate jį laikyti lauke.

Nuolatos sandėlyje turime įvairiausių modelių, todėl pas mus galite nusipirkti pigų ir gerą lauko teniso stalą ir mėgautis tą pačią dieną. Parduodame įvairių gamintojų teniso stalus, esame atsirinkę geriausius modelius, kuriuos rekomenduojame savo pirkėjams. Lauko teniso stalas turi keletą svarbesnių parametrų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis:

1. Teniso stalo stalviršio storis - kuo storesnis, tuo geresnis kamuoliuko atšokimas. Plokštės būna nuo 4 iki 7 mm storio.

2. Plokštės spalva ir padengimas. Kokią spalvą rinktis, žalią, mėlyną, pilką? Žaidžiant daugiau lauke, rekomenduojame mėlyną arba pilką, kurios sudaro geriausią kontrastą su aplinka, taigi geresnį matomumą ir žaidimo kontrolę.

3. Teniso stalo rėmas - storėjant pasirenkamai plokštei, atitinkamai masyvėja stalo konstrukcinės detalės. Svarbu yra įvertinti kojų masyvumą ir tvirtumą, ratukų dydį bei kojų aukščio reguliavimą, ar jūsų atveju tai yra reikalinga.

4. Suskleidimo sistema lemia stalo saugumą bei jo sandėliavimo pobūdį - kiek vietos stalas užims. Vieni stalai susiskleidžia į virsų ir užima daugiau vietos, kiti - į apačią ir užima mažiau vietos, yra kompaktiškesni, tačiau dėl įmantresnio suskleidimo mechanizmo stalas daugiau kainuoja. Visi mūsų parduodami stalai turi EN saugumo sertifikatus, todėl yra saugūs naudoti visoms amžiaus grupėms.

Tinkami aksesuarai yra svarbi žaidimo dalis. Prie kiekvieno stalo modelio rasite mūsų rekomenduojamus įsigyti stalo teniso aksesuarus: uždangalai, raketės, kamuoliukai, tinkliukai.

Rusiuoti pagal: Kaina Pavadinima Naujuma
Rodoma po:
Rodoma po: