Dėkojame jums už paklausimą, Atsakysime jums per vieną darbo dieną
Uždaryti
Užsakymai ir informacija kasdien 8:00-20:00 8 5 2641199 8 687 22 500
Mokėkite grynais, kai gausite preke
nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 49 Eur (iki 10 kg)
Prekių krepšelis
0
Uždaryti Jūsų krepšelis tuščias
Suma: 0,00 €

Teniso stalai

Atgal į kategorijas

Teniso stalai

Jūs užsukote ten, kur reikia! Parduodame stalo teniso stalus geriausiomis kainomis, didelis pasirinkimas. Jei rasite tą patį teniso stalą pigiau, garantuojame jums geriausią mūsų parduotuvės pasiūlymą, bei nemokamą eksperto konsultaciją. Nesame prisirišę prie vieno stalo teniso gamintojo, savo asortimente atrinkome labiausiai vertus dėmesio modelius: tik saugūs, patvarūs, kokybiški teniso stalai su gamintojo garantijomis nuo 2 iki 10 metų.

Nėra svarbu ar esate pradedantis žaidėjas ar pažengęs, mūsų parduotuvėje galesite įsigyti stalo teniso stalą pigiau. Renkantis teniso stalą reikia atkreipti dėmesį į keletą techninių parametrų: stalviršis, rėmas, suskleidimo sistema bei būdas.
Vidaus stalo teniso stalo stalviršio storis siekia nuo 16 iki 25mm, lauko teniso stalo - nuo 4 iki 7mm storio. Kokį pasirinkti? Tai priklauso nuo jūsų žaidimo lygio ir norimos išleisti pinigų sumos. Mėgėjams rekomenduojame įsigyti stalą su 16-19mm storio plokšte, pažengusiems su 22-25mm storio. Kuo storesnė stalviršio plokštė - tuo geresnis kamuoliuko atšokimas.
Stalo rėmas paprastai pritaikomas prie esamos plokštės storio, kuo jis didesnis, gamintojas atitinkamai parenka masyvesnes metalines konstrukcijas. Svarbu yra įvertinti kojų masyvumą ir tvirtumą, ratukų dydį bei kojų aukščio reguliavimą, ar jūsų atveju tai yra svarbu.
Suskleidimo sistema lemia stalo saugumą bei jo sandėliavimo pobūdį - kiek vietos stalas užims. Vieni stalai susiskleidžia į virsų ir užima daugiau vietos, kiti - į apačią ir užima mažiau vietos, yra kompaktiškesni, tačiau dėl įmantresnio suskleidimo mechanizmo stalas daugiau kainuoja. Visi mūsų parduodami stalai turi EN saugumo sertifikatus, todėl yra saugūs naudoti visoms amžiaus grupėms.

Tinkami aksesuarai yra svarbi žaidimo dalis. Prie kiekvieno stalo modelio rasite mūsų rekomenduojamus įsigyti stalo teniso aksesuarus: uždangalai, raketės, kamuoliukai, tinkliukai.

Internetu pirkti stalo teniso stalą pigiau - užsisakyk dabar!

Rusiuoti pagal: Kaina Pavadinima Naujuma
Rodoma po:
Rodoma po: