Dėkojame jums už paklausimą, Atsakysime jums per vieną darbo dieną
Uždaryti
Užsakymai ir informacija kasdien 8:00-20:00 8 5 2641199 8 687 22 500
Mokėkite grynais, kai gausite preke
nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 49 Eur (iki 10 kg)
Prekių krepšelis
0
Uždaryti Jūsų krepšelis tuščias
Suma: 0,00 €

Biliardo lazdos

Atgal į kategorijas

Biliardo lazdos

Turbūt ne vienas galvojate, ko gero paparasčiau yra nusipirkti automobilį nei biliardo lazdą. Iš ties pasaulyje yra milžiniškas įvairių biliardo lazdų pasirinkimas, labai lengva pasimesti, toldėl kausimas kokią pirkti? Pasikliaukite mūsų ekspertiniais patarimais ir išsirinkite savo žaidimo stiliui geriausią lazdą.

Nėra universalių biliardo lazdų, tinkamų visiems biliardo žaidimams. Pirmiausia turite žinoti kokią biliardo rūšį žaisite: pulą, rusišką biliardą, snukerį ar karambolį. Tada rinkitės biliardo lazdą pagal jos svorį: lengvesnės masės žaidėjui labiau tinkama lengvesnės ir vidutinės masės lazda, sunkesniam žaidėjui labiau tiks sunkesnė biliardo lazda. Vienos ar dviejų dalių? Mėgėjams ir žaidžiantiems tik namuose rekomenduojame nepermokėti ir pirkti vienos dalies lazdas. Jei keliaujate per klubus, vienareikšmiškai jums reikės dviejų dalių biliardo lazdos. Atkreipkite dėmesį ir į biliardo lazdos drūtgalį. Jie būna įvairaus padengimo: lakuotas, padengtas sintetine neslystančia medžiaga arba siūlu, guma, silikonu ar dirtine oda. Visi paviršiai geri, išsirinkite tokį, kuris maloniausias liesti ir geriausiai sukimba su jūsų ranka žaidimo metu. Biliardo lazdos antgalis. Jie yra trijų tipų: įsukami (metaliniu arba plastikiniu sriegiu), užmaunami ir populiariausi bei patvariausi - klijuojami antgaliai. Galiausiai kaip dėl kainos? Lazdos kainai didelės įtakos turi gamybai panaudotos medžiagos bei pats gamybos būdas. Absoliuti dauguma lazdų yra gaminama pramoniniu būdu, dėl to jos gerokai pigesnės nei rankų darbo biliardo lazdos. Gamyklinėms biliardo lazdoms gaminti naudojama įvairi rinktinė mediena: kietmedis, klevas, uosis; taip pat plastikas, anglies pluoštas, stiklo pluoštas ir ivairi natūralių bei sintetinių šių medžiagų kombinacija. Rankų darbo lazdos gaminamos iš prabangios, egzotiškos ir ypatingai kruopščiai atrinktos medienos - tai nepaprastai laikui imlus procesas.
Mūsų parduotuvėje rasite platų pasirinkimą pigių ir kokybiškų biliardo lazdų, taip pat ir brangių, skirtų išrankiems biliardo žaidėjams bei tinkamų dovanai. Visuomet patarsime iš padėsime išsirinkti jums tinkamiausią biliardo lazdą. Internetu pirkti biliardo lazdą pigiau - užsisakyk dabar!

Rusiuoti pagal: Kaina Pavadinima Naujuma
Rodoma po:
Puslapiai:
Rodoma po: