Dėkojame jums už paklausimą, Atsakysime jums per vieną darbo dieną
Uždaryti
Užsakymai ir informacija kasdien 8:00-20:00 8 5 2641199 8 687 22 500
Mokėkite grynais, kai gausite preke
nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 49 Eur (iki 10 kg)
Prekių krepšelis
0
Uždaryti Jūsų krepšelis tuščias
Suma: 0,00 €

Krepšinio stovai

Atgal į kategorijas

Krepšinio stovai

Importuojame, gaminame ir parduodame įvairios paskirties krepšinio stovus. Mūsų parduotuvėje rasite platų krepšinio stovų pasirinkimą namų kiemo aikštelei, sporto salei mokykloje ar stadionui. Prekiaujame stovais skirtais įvairioms amžiaus grupėms, tiek suaugusiems, tiek vaikams. Prie gaminamo stovo galite prisiderinti norimą stovo tipą, lentą ar lanką. Stovai gaminami iš storasienio plieno ir dažomi milteliniu būdu. Visos lentos yra visiškai atsparios ilgalaikiam atmosferos poveikiui.

Pirkdami internetu pas mus galite ženkliai sutaupyti, nuolatos taikome akcijas, išparduodame sezonines prekes, garantuojame jums geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje. Renkantis krepšinio stovą reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų:

1. Mobilus ar įbetonuojamas? Pastarieji yra stabilesni, patvaresni, tačiau jei nesate tikras kur jį montuosite savo kieme arba jis paprasciausiai gali trukdyti, rinkintės mobilų krepšinio stovą. Jei renkatės mobilų stovą, atkreipkite dėmesį į pagrindo dydį, didesnis pagrindas - stabilesnis krepšinio stovas.

2. Lentos aukščio reguliavimas. Jei žaisite krepšinį kartu su vaikais, pagalvokite apie stovą su reguliuojamu aukščiu - bus patenkinti visi žaidėjai.

3. Lentos pasirinkimas. Oficialus krepšinio lentos dydis yra 180 x 105 cm, bet tikrai nėra butina savo kieme tokią turėti. Profesionalai rekasi grūdinto stiklo lentas, turinčias geriausią kamuolio atšokimą, tačiau pukiai galima žaisti su akriline (polikarbonatas) ar jachtinės faneros lenta.

4. Lanko pasirinkimas taip pat svarbus. Pagalvokite apie savo žaidimo stilių, jei esate ypač aktyvus ir veržlus, jums reikės spyruoliuojančio lanko - galėsite dėti kamuolį iš viršaus!

Internetu pirkti krepšinio stovą pigiau - užsisakyk dabar!

Rusiuoti pagal: Kaina Pavadinima Naujuma
Rodoma po:
Rodoma po: