Dėkojame jums už paklausimą, Atsakysime jums per vieną darbo dieną
Uždaryti
Užsakymai ir informacija kasdien 8:00-20:00 8 5 2641199 8 687 22 500
Mokėkite grynais, kai gausite preke
nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 49 Eur (iki 10 kg)
Prekių krepšelis
0
Uždaryti Jūsų krepšelis tuščias
Suma: 0,00 €

Stalo teniso stalas Bilaro Spinner 19, mėlynas 19mm MDF vidaus

-12%
Prekės informacija

Stalo teniso stalas Bilaro Spinner 19 yra sportinio klubinio tipo klasikinio dizaino teniso stalas. Komplektacijoje yra puikus Bilaro Advanced tinkliukas, patogiai reguliuojamas jo įtempimas bei aukštis.


Stalas pirkėjui atvyksta supakuotas dėžėje ir 95 % surinktas, telieka prisukti dvi kojas, sugaišite iki 10 minučių, ir jau galima žaisti!


Tai itin tinkantis stalas viešam naudojimui mokyklose, klubuose kur reikalingas padidintas atsparumas. Tai užtikrina stalo konstrukcija iš plačių ir masyvių plieninių profilių, sujungtų tarpusavyje aplink visą plokštės perimetrą. Tokį stalą taip pat galėtume laikyti nešildomose patalpose, garaže ar rūsyje.


Skirtas naudoti vidaus patalpose, bet tinka ir lauke sausu paros metu. Stalo konstrukcija paprasta, tvirta ir patikima, nėra nereikalingų dažnai lūžtančių plastikinių detalių. Visos metalo detalės nudažytos vandens bei aplinkos poveikiui atspariu milteliniu būdu.


Žaidimo aikštelė pagaminta iš 19 mm storio MDF plokštės, sutvirtintos metaliniu 30 x 20 mm metalo profiliu, apsaugančiu nuo plokštės nudaužymų teniso rakete iš apačios ir prailgina jos tarnavimo laiką, taip pat papildomai suteikia jai stabilumo ir masyvumo.


Teniso stalą galima greitai ir patogiai išskleisti vienam žmogui. Suskleidus vieną stalo pusę, galima treniruotis vienam. Stalas ypatingas ir tuo, kad atskyrus viena plokštę nuo kitos, vertikalioje padėtyje ją galima atitraukti kokiu nori atstumu nuo horizontalios plokštės ir tuo būdu treniruotis įvairius smūgius. Kompaktinio teniso stalo atveju treniruotis galima tik vienoje plokštės vertikalioje padėtyje, nes plokštė pasikelia vertikaliai tik vienoje padėtyje.


Kojos pagamintos iš masyvių 30 x 30 mm metalo profilių. Kojų aukščio reguliavimo pagalba išlyginsite stalą jei norėsite žaisti kur nelygus paviršius.


8 Ø 75 mm skersmens stilingi juodos spalvos ratukai, 4 su stabdžiais bei visi manevruojantys – puikus būdas “nuvežti” teniso stalą į tolimiausią Jūsų patalpų kampą.


Kompaktiškas sudėjimas itin sumažina stalo gabaritus, padidina mobilumą, jos dėka stalui sandėliuoti užtenka labai nedaug vietos. Kiekviena plokštė turi savo pagrindą, 4 ratukus ir juda nepriklausomai viena nuo kitos. Sudedant stalą jos priglunda viena prie kitos ir tuo būdu stalas užima ypač mažai vietos, mažiausiai iš visų mūsų siūlomų teniso stalų. Plokščių atskyrimas suteikia ir dar vieną privalumą, jei noresite stalą pernešti i kitą patalpą, tai bus lengviau, nes kiekvieną plokštę su jos pagrindu nunešite ar tiesiog nustumsite atskirai.


Bilaro stalo teniso stalams suteikiama 3 metų garantija bet kokiems gamykliniams defektams. Garantija suteikiama visiems komponentams, išskyrus susidėvinčias dalis (ratukai, tinkliukas ir tinkliuko stovai).


Viskas ko reikia ilgaamžiškam naudojimui!


Parametrai:
Stalo paskirtis vidaus
Komplektacija stalas ir tinkliukas
Stalo dydis (cm) 274 x 152,5 x 76
Aikštelės storis (mm) 19
Aikštelės apvadas yra
Aikštelės apvado plotis (mm) 30 x 20
Kojų tipas plieninės, dažytos milteliniu būdu
Kojų diametras (mm) 30 x 30
Kojų aukščio reguliavimas yra
Ratukų tipas viengubi, visi manevruojantys
Ratukų skersmuo (mm) 50
Ratukų stabdžiai yra
Tinklelio tipas nuimamas sudedant stalą
Tinklelio reguliavimas įtempimas
Kamuoliukų dėtuvė -
Rakečių dėtuvė -
Stalo užrakto sistema kabliukai
Stalo sudėjimas super kompaktiškas
Galimybė treniruotis vienam yra
Kitos savybės -
Sudėto stalo dydis (cm) 157 x 55 x 159
Svoris (kg) 73
Pakuotės dydis (cm) 160 x 145 x 10
Pakuotės svoris (kg) 78
Garantija 3 metai
Gamintojas B-Sport
Gamintojas:
Prekių grąžinimas
Mes siekiame, kad jūs būtumėte daugiau nei patenkinti savo pirkiniais. Jei dėl bet kokios priežasties taip nėra, jūs galite grąžinti įsigytas nenaudotas ir nesurinktas prekes originalioje pakuotėje per 30 dienų laikotarpį nuo jų pristatymo, grąžinimo išlaidos tenka pirkėjui.
Komentarai, atsiliepimai