Dėkojame jums už paklausimą, Atsakysime jums per vieną darbo dieną
Uždaryti
Užsakymai ir informacija kasdien 8:00-20:00 8 5 2641199 8 687 22 500
Mokėkite grynais, kai gausite preke
Nemokamas pristatymas visoje lietuvoje nuo 49 EUR (iki 10 kg)
Prekių krepšelis
0
Uždaryti Jūsų krepšelis tuščias
Suma: 0,00 €

Stalo teniso rakečių guma Donic Blue Storm Z2 2.1 juoda

-48%
Prekės informacija

Aprašymas anglų kalba:

DONIC BLUESTORM - A storm brews !
BLUE ALERT
A comprehensively thinner top surface rubber, subjected to high tension, allows space for a thicker sponge - generating extra power and speed.
The DONIC Bluestorm Series offers noticeably greater acceleration whilst retaining its outstanding spin and speed characteristics, making the latest trend.
The thinnest sponge is 1.9 mm, middle sponge thickness is 2.1 mm - and the thickest variation is called max+, because this sponge is even thicker than previous max versions.
Bluestorm is available in five versions. Select your own Bluestorm!

DONIC Bluestorm Z2: A POWERFUL STORM
Z2 has a long, thin pimple structure and a large pored sponge. This 47.5° medium hard sponge is ideal for many players. One feels the storm and its power with the first contact and can direct use this energy where one wants. Great speed, enormous rebound, with excellent spin and speed characteristics.
A concentrated demolition charge!

Parametrai:
Žaidimo stilius puolimui + (OFF+)
Kempinės storis / spalva 2.1 juoda
Greitis 10+
Sūkiai 10+++
Kontrolė 7
Gamintojas Donic, Vokietija
Gamintojas:
Donic simbolizuoja sėkmę. Daugybė Pasaulio ir Europos čempionų titulų pasiekti naudojant Donic produktus. Legendiniam olimpiniam čempionui Jan-Ove Waldner ir daugkartinam Pasaulio čempionui Jorgen Persson, kaip ir kitiems įžymiems žaidėjams įspūdingų rezultatų padėjo pasiekti būtent Donic sukurti produktai. Tradicijos tęsiasi ir daug žaidėjų tobulina savo techniką, bendradarbiauja su Donic vystant naujas technologijas ir produktus. Donic stalai – tarptautinės sėkmės istorija. Donic stalai buvo naudojami Pasaulio Čempionate Naujajame Delyje (1987). Ši sėkmės istorija pakartota 2006 čempionate Bremene. Donic yra ir toliau pirmas pasirinkimas tokiems renginams kaip ITTF Men‘s World Cup (2011 - 2019) ir European Table Tennis Championships 2007, 2009, 2012, 2013, taip pat ir daugybei kitų tarptautinių bei nacionalinių turnyrų. Donic know-how ir kokybės garantija. Prieš paleidžiami į apyvartą, Donic produktai yra kruopščiai tikrinami griežtos kokybės kontrolės ir yra ilgai testuojami. Tik atitikę reikalavimus bei jiems priskiriamus parametrus produktai pasiekia žaidėjus net 80 pasaulio šalių. Donic įkūnija neprikaištingą kokybę – jūsų sėkmės garantas!
Prekių grąžinimas
Mes siekiame, kad jūs būtumėte daugiau nei patenkinti savo pirkiniais. Jei dėl bet kokios priežasties taip nėra, jūs galite nemokamai grąžinti įsigytas nenaudotas ir nesurinktas prekes originalioje pakuotėje per 30 dienų laikotarpį nuo jų pristatymo.
Komentarai, atsiliepimai
Išparduota
Greitis: 10+, sūkiai: 10+++, kontrolė: 7
Sandelyje yra : 0 vnt. Prisijunkite ir mes pranešime, kai ši prekė pasirodys prekyboje.
pranešti,
Prisijunkite ir mes pranešime, kai ši prekė pasirodys prekyboje
Prekės kodas: DO000215-21B
Nepakankamas kiekis Įsiminti