Dėkojame jums už paklausimą, Atsakysime jums per vieną darbo dieną
Uždaryti
Užsakymai ir informacija kasdien 8:00-20:00 8 5 2641199 8 687 22 500
Mokėkite grynais, kai gausite preke
Nemokamas pristatymas visoje lietuvoje nuo 29 EUR (iki 20 kg)
PRANEŠK, KO IEŠKAI
pranešk, ko ieškai
Kodas:
siųsti
Pranešimas išsiųstas
Prekių krepšelis
0
Uždaryti Jūsų krepšelis tuščias
Suma: 0,00 €

Stalo teniso raketės pagrindas Donic Persson Powerplay Senso V2 FL, platėjanti rankena

Prekės informacija

Donic Persson Powerplay Senso V2 greitas puolamasis pagrindas pagamintas Švedijoje pasižymi puikiu kamuoliuko jutimu ir aukšta kontrole. Jorgen Persson, daugkartinis pasaulio čempionas išsamiai testavo prototipus. Po to, kai prasidėjo visos serijos gamyba jis iš karto pasiėmė Senso pagrindą žaidimui. Cituojant Jorgen Persson: „Aš visada jaučiu kamuoliuką- nesvarbu aš jį mušu lėtai ar greitai. Senso suteikia jums absoliutų jutimą. Visada yra sunku smūgiuoti kamuoliuką ten kur nori su tokiu pagrindu kaip Powerplay. Senso technologija padaro viską daug paprasčiau, nes jūs gaunate žaibišką atsakymą iš kamuoliuko.“  Šių testavimų dėka, jūs turite puikią galimybę išbandyti ši greitą ir visapusiškai stabilų pagrindą. Didelė tikimybė, kad daug treniruojantis šiuo medžiu varžybose dar geriau jausite kamuoliuką ir jo skriejimo trajektoriją. šis pagrindas yra identiškas savo broliui Senso V1, tačiau jis turi mažesnio greičio, bet didesnės kontrolės parametrus.

Parametrai:
Žaidimo stilius puolimui - (OFF-)
Greitis 8+
Kontrolė 7
Rankenos tipas platėjanti gale
Svoris (gr) 85gr
Sluoksnių skaičius 7
Gamintojas Donic, Vokietija
Gamintojas:
Donic simbolizuoja sėkmę. Daugybė Pasaulio ir Europos čempionų titulų pasiekti naudojant Donic produktus. Legendiniam olimpiniam čempionui Jan-Ove Waldner ir daugkartinam Pasaulio čempionui Jorgen Persson, kaip ir kitiems įžymiems žaidėjams įspūdingų rezultatų padėjo pasiekti būtent Donic sukurti produktai. Tradicijos tęsiasi ir daug žaidėjų tobulina savo techniką, bendradarbiauja su Donic vystant naujas technologijas ir produktus. Donic stalai – tarptautinės sėkmės istorija. Donic stalai buvo naudojami Pasaulio Čempionate Naujajame Delyje (1987). Ši sėkmės istorija pakartota 2006 čempionate Bremene. Donic yra ir toliau pirmas pasirinkimas tokiems renginams kaip ITTF Men‘s World Cup (2011 - 2019) ir European Table Tennis Championships 2007, 2009, 2012, 2013, taip pat ir daugybei kitų tarptautinių bei nacionalinių turnyrų. Donic know-how ir kokybės garantija. Prieš paleidžiami į apyvartą, Donic produktai yra kruopščiai tikrinami griežtos kokybės kontrolės ir yra ilgai testuojami. Tik atitikę reikalavimus bei jiems priskiriamus parametrus produktai pasiekia žaidėjus net 80 pasaulio šalių. Donic įkūnija neprikaištingą kokybę – jūsų sėkmės garantas!
Prekių grąžinimas
Mes siekiame, kad jūs būtumėte daugiau nei patenkinti savo pirkiniais. Jei dėl bet kokios priežasties taip nėra, jūs galite nemokamai grąžinti įsigytas nenaudotas ir nesurinktas prekes originalioje pakuotėje per 30 dienų laikotarpį nuo jų pristatymo.
Komentarai, atsiliepimai
Išparduota
Greitis : 8+, Kotrolė : 7, Svoris (gr) : 85gr, Sluoksnių skaičius : 7
Sandelyje yra : 0 vnt. Prisijunkite ir mes pranešime, kai ši prekė pasirodys prekyboje.
pranešti,
Prisijunkite ir mes pranešime, kai ši prekė pasirodys prekyboje
Prekės kodas: DO100226-FL
Nepakankamas kiekis Įsiminti
siūlyti,
savo kainą
siųsti
Pranešimas išsiųstas
Pranesti,
kai kaina sumazes
siusti
Pranesimas issiustas
Pranesti,
kai kaina sumazes
siusti
Pranesimas issiustas
Siusti draugui
siusti
Įsigiję šią prekę, taip pat pirko